Скління альтанок

Скління альтанки може бути:

– тепле скління використовується при склінні опалювальних альтанок, веранд, терас. При такому склінні використовуються алюмінієві конструкції, виконані з алюмінієвого профілю з терморозривом (теплого профілю). Вікна та двері, виконані з теплого алюмінію, можуть бути поворотними, розсувними, що складаються. Скління опалювальної альтанки теплим алюмінієвим профілем дозволяє використовувати її в холодну пору року як повноцінне приміщення з комфортними умовами, облаштувати всередині оранжерею, зимовий сад, при наявності каміна – камінний зал. В теплу пору року, при відкритих отворах приміщення буде володіти всіма перевагами відкритої садової альтанки, веранди або барбекю.

– холодне скління використовується при склінні не опалювальних альтанок, веранд, барбекю. Основне призначення такого скління – захист внутрішнього простору від вітру, дощу, шуму. При такому склінні використовуються конструкції, виконані з холодного алюмінієвого профілю або суцільноскляні (безрамні конструкції). Вікна та двері, виконані з холодного алюмінію, можуть бути поворотними, розсувними, що складаються. Використання холодних систем скління дозволяє мати всередині альтанки температуру в холодну пору більш високу, ніж на відкритому повітрі.

При склінні альтанок застосовуються такі системи скління:

– алюмінієве скління. Алюмінієві системи, застосовувані при склінні альтанок, володіють високими функціональними, несучими й естетичними якостями. Використання теплого або холодного алюмінієвого профілю дозволяє виготовляти конструкції досить великого розміру з різними системами відкривання. Алюмінієву створку можливо склити одинарним склом, склопакетом (збільшуються тепло – і звукоізолюючі властивості), тонованим склом в масі і зеркальнотонованим, полікарбонатом, матеріалами що не пропускають світло). Алюмінієві конструкції можливо забарвити в будь-який колір згідно з каталогом RAL, нанести на профіль структуру дерева (більше двадцяти порід), виконати конструкції в «біколорном» виконанні – різного кольору всередині і зовні приміщення. Можливе застосування алюмінієвого профілю з гальванічним покриттям – «анодуванням» – при цьому анодіювання може мати різні відтінки: під срібло, бронзу, золото, нержавіючу сталь і т. д.

– безрамне скління. Безрамне скління альтанок – це елітний напрямок у сучасному садовому дизайні. Скління альтанок за допомогою безрамного скління підходить для альтанки, виконаної в будь-якому архітектурному стилі, безрамне скління дозволяє точно повторювати контури фасаду будь-якої форми.Відсутність вертикальних стійок дозволяє зберегти незмінним фасад альтанки. Безрамне скління альтанок – прекрасний спосіб зберегти панорамний вид. Засклений простір може бути відкрито в ясний безвітряний день, і закрито для захисту від опадів, вітру і пилу.

Зовні безрамне скління виглядає як суцільна скляна стіна, яка замикає альтанку. Відсутність рам дозволяє мати нічим не обмежений панорамний вид і без перешкод милуватися пейзажем. При безрамному склінні використовується безпечне гартоване скло товщиною 8 … 12 мм, прозоре або тоноване в масі. При такому склінні Теплоізолювання внутрішнього приміщення буде невеликим, особливо в області вхідної групи в складі маятникових дверей або розсувних скляних дверей, так як в цих вхідних групах необхідні технологічні зазори між скляними створками і елементами конструкції альтанки.

– комбіноване скління. При комбінованому склінні альтанок, як правило, в суцільноскляні вітражі інтегруються алюмінієві віконні та дверні блоки. Такі конструкції поєднують всі позитивні властивості алюмінієвих і скляних конструкцій. Безрамні конструкції створюють прекрасний понорамний вид і надають «легкість» конструкції. Алюмінієві дверні та віконні блоки забезпечують герметичність внутрішнього простору альтанки.

Місця застосування

Бажаєте замовити запит на замір, або отримати консультацію?