Фасадне скління

Тенденції в будівництві спрямовані на збільшення природного освітлення приміщень і сучасний дизайн будівель шляхом максимальної прозорості і “легкості” фасадів. Саме фасадне скління сьогодні набуває велику популярність.

Види фасадних систем.

В залежності від технологій, які використані при скління, фасадні системи можуть бути наступних видів:

– Структурний або напівструктурний. Зовні відсутні декоративні планки, таким чином з вулиці в конструкції не помітні проміжки між склом.
– Спайдерне або планарне скління – це безрамна технологія. Кожен елемент скла, кріпиться за допомогою точкового кріплення на внутрішній стороні конструкції. Таким чином, поверхня виходить ідеально рівною, гладкою, прозорою і легкою на вигляд.
– Фасадне алюмінієве скління або стояково-ригельний вид скління або вітражне скління. При даній технології на конструкцію у вигляді алюмінієвих перегородок (каркаса) монтуються склопакети або високоміцне скло. Це самий популярний спосіб скління фасадів. Його часто застосовують для реалізації проектів великого масштабу і індивідуальних замовників.

Переваги фасадного скління:
– природне освітлення
– економія коштів на електричне освітлення
– сучасний дизайн
– надійний захист від шуму в 50дБ
– довговічність

Існує 2 типи алюмінієвого профілю, який використовується в склінні будівель. Між собою вони відрізняються кількістю повітряних камер та наявність пластикових вставок в профілі.

Холодний алюміній – це профільна система без термовставок. Його використовують в якості внутрішніх офісних перегородок, перегородок в торгових центрах, внутрішніх дверях, тобто там, де немає необхідності в значній теплоізоляції.

Теплий алюміній – профільна система з полімерною вставкою – тер, який дозволяє досягти високих показників теплозбереження.

Бажаєте замовити запит на замір, або отримати консультацію?