Скління терас і веранд

Ми пропонуємо наступні варіанти скління вашої веранди або тераси:

– Безрамні «холодні» конструкції – практичні системи, що використовуються при облаштуванні окремо розташованих неопалюваних терас. Якщо ви любите багато денного світла і сонячного тепла, конструкції без видимих рам – саме такий варіант. Цікаво те, що дані системи можуть замінити собою всю стіну, але при цьому вони легко складаються в одну сторону, відкриваючи отвір бажаних розмірів.
– «Холодні» системи з алюмінієвого профілю. Відмінне рішення для нежитлових приміщень – недорого і надійно! З цієї причини, дані конструкції часто використовують для скління окремо розташованих терас, в яких немає опалення. Дуже часто системи з даного профілю використовують при облаштуванні внутрішнього офісного простору.
– «Теплі» системи з алюмінієвого профілю. Якщо вам хочеться отримати комфорт на терасі, який можна порівняти з домашнім затишком, необхідно підтримувати оптимальний температурний режим. Наша компанія виготовить енергозберігаючі віконні конструкції та двері, які можна використовувати в приміщеннях, що обігріваються.
Крім конструктивних відмінностей, важливо відзначити і те, що ми можемо реалізувати будь-яке побажання клієнта щодо конфігурації або типу відкривання алюмінієвої системи. Це дуже важливо, адже форма отвору найчастіше нестандартна.

Місця застосування

Бажаєте замовити запит на замір, або отримати консультацію?