Atrium

Верхньопідвісна повністю безпорогова система безрамного скління ATRIUM, призначена для скління отворів висотою до 4000 мм. Ширина створок в системі ATRIUM може досягати 1000 мм. Створки в системі ATRIUM переміщаються по потужній верхній направляючійі складаються з однієї зі сторін отвору в акуратну пачку в спеціально призначеній для цього паркувальній зоні. Роликові каретки системи виконані з нержавіючих матеріалів, а самі ролики виготовляються з еластичним покриттям для більш тихої роботи.

В системі ATRIUM переміщення навіть самих габаритних створок в отворі і їх парковка може здійснюватися зусиллям однієї руки.

В системі ATRIUM, проріз може бути закритий або відкритий за хвилину. Для цього просто необхідно відкрити замок, звільнити створки від фіксації в підлогу і зрушити створки в необхідну сторону паркувальної зони.

Заповненням в системі служить безпечне загартоване скло товщиною 10 мм або 12 мм. Воно може бути прозорим, матовим, тонованим під бронзу, графіт або з нанесеним на поверхню малюнком або Вашим логотипом. Також може застосовується скло-триплекс при підвищених вимогах до безпеки

Максимальна ширина скління в системі ATRIUM не обмежена.

Варіанти виконаних робіт:

Бажаєте замовити запит на замір, або отримати консультацію?