Floppy Spin

Підвісна безпорогова безрамна система FLOPPY SPIN дозволяє повністю відкривати отвір скління. Кожна її створка висить тільки на одній роликовій каретці. Це дозволяє створювати системи з важкими створками взагалі без паркувальної зони, тільки лише з встановленим верхнім несучим профілем. Створки паркуються просто зрушуючи до стіни і розвертаючись. Перевагою такої системи є відсутність необхідності створення паркувальної зони.

Дана система являє собою потужну конструкцію, яка використовується для створення складних і габаритних систем безрамного скління з великими створками.

FLOPPY SPIN дозволяє застосовувати створки вагою до 60 кг і використовувати загартоване скло або триплекс товщиною 10 мм. Крім того, дана конструкція стійка до корозії, так як всі її профілі – алюмінієві, а інші деталі виконані з нержавіючої сталі і пластика.

Система повністю верхньопідвісна, в ній відсутній поріг, завдяки чому підлога залишається чистою. Тут використовуються потужний верхній несучий профіль і потужні несучі каретки, що забезпечують плавне і м’яке переміщення важких створок, і дозволяють використовувати найрізноманітніші траєкторії їх руху.

Варіанти виконаних робіт:

Бажаєте замовити запит на замір, або отримати консультацію?