Скіналі

Кухонна панель і все що знаходиться поруч з нею, щодня піддається забрудненню під час приготування їжі, обробленні продуктів, митті посуду і інших виробничих процесах. Тому щоб захистити поверхню робочої зони дизайнери створили новий вид захисного фартуха – скіналі.
Скіналі для кухні представляє собою цілісну панель зі скла з малюнком або фактурною поверхнею, яка легко монтується над робочою зоною кухні. Скляні фартухи можуть бути з малюнком або фотографіями соковитих фруктів, ароматної кави, апетитних тістечок, або красивих і яскравих кольорів, рослин, тобто з будь-яким зображенням, який побажає вибрати замовник. Також можливо замовити скіналі для кухні з нанесеням фотографії членів сім’ї. Обраний малюнок наноситься на виворітну сторону поверхні фартуха, тому з часом не він не зіпсується.
Підбирати зображення для панелі фартуха скіналі необхідно під загальний інтер’єр і колірні відтінки кухні, виріб повинен підкреслювати стилістику інтер’єру. Класикою серед малюнків для фартухів можна вважати соковиті фрукти або ягоди на білосніжному тлі, чашки кави – такі фото викликають апетит, підвищують настрій, допомагають прокинутися вранці і зарядиться енергією.

Бажаєте замовити запит на замір, або отримати консультацію?