Балконні виноси

Балконні виноси у Києві та Київській області

замовити.png

Наша компанія надає 3 варіанти винесення балконів:

– Винос балкона по підвіконню

– Винос балкона від нижньої плити

– Винос плити

Розглянемо кожен варіант виносу балкона детальніше:

Винос балкона по підвіконню На парапет наварюються металеві косинки через кожні 500 мм, потім ці косинки обварюються по периметру металевою смугою. На цю смугу в рівень виставляються металопластикові конструкції. Винос вперед можливий до 300 мм. При цьому на балконі з’являється підвіконня шириною близько 400 мм. Для того щоб конструкція балкона мала технічно завершений вигляд, зовні винос потрібно обшити металевим коробом, всередину якого прокласти утеплювач а зверху накрити підвіконням.

Винос балкона від нижньої плити Даний вид виносу робиться лише у випадку, якщо парапетом є не залізобетонна плита. Причина полягає в тому, що винос проводиться так само, як і попередній варіант, а ось зовнішня обшивка сайдингом, профнастилом або блокхаусом монтується до нижньої плити, що неможливо здійснити при парапеті у вигляді з/б плити. Такий спосіб дозволяє:

– зробити на балконі широке підвіконня не забираючи площу балкона;

– утеплити парапет зовні, знову ж таки не забираючи площу балкона зсередини;

– отримати замість старого некрасивого парапету цікавий варіант з сучасних матеріалів.

Винос плити Це третій і самий радикальний спосіб виносу. З вашого балкона повністю зрізають старі перила, і з допомогою швелерів і профільних труб квадратного перерізу балкон розширюється: збільшується його ширина, якщо це винос вперед, або збільшується довжина, якщо це винос в бічні сторони.

Активні фільтри