Фільтр за

Призначення

Призначення

Колір скла

Колір скла

Товщина скла

Товщина скла

Максимальна ширина створки

Максимальна ширина створки

Максимальна довжина системи

Максимальна довжина системи

Колір профіля

Колір профіля

Гільйотинні системи

Гільйотинні системи у Києві та Київській області

замовити.png

Якщо ви підбираєте практичний спосіб огородження відкритих приміщень ресторанів, терас і веранд, тоді гільйотинне скління GILIOTINA - саме те, що вам потрібно.

Автоматичне панорамне скління гільйотинного типу GILIOTINA є системою, в якій скляні панелі пересуваються у вертикальній площині отвору за допомогою вбудованого електроприводу.

Управління пересуванням стулок відбувається за допомогою 1 або 5 канального пульта дистанційного керування.

Залежно від обраного пульта керування та кількості засклених отворів, керування пересуванням стулок у гільйотинній системі скління GILIOTINA може здійснюватися окремо для кожного отвору або до п'яти отворів одночасно.

5-kanalnij-pult-Becker-150x150.jpg

Приміщення засклене системою GILIOTINA набуває більш респектабельного вигляду, на відміну від приміщень, закритих вініловими плівками з обмеженим терміном служби.

У цій системі передбачено кілька варіантів комбінації стулок. Завжди одна статична внизу і одна чи дві рухомі зверху. Завдяки таким комбінаціям власник приміщення може сам продумати варіанти провітрювання приміщення навіть у той момент, коли в ньому знаходяться люди. Для цього просто необхідно трохи спустити вниз верхні стулки за допомогою пульта.

Система має два варіанти виконання:

 • GILOTINA MONO під скло 8 мм
 • GILOTINA TWIN під склопакет 4-12-4

Характеристики системи:

Макс. ширина отвору - 3500 мм.

Макс. висота отвору - 3500 мм.

Макс. площа отвору - 11 м.кв.

Скло: загартоване скло 8 мм/склопакет 4-12-4, 6-10-4

Колір: анодований алюміній або RAL 7016.

Також профілі можуть бути пофарбовані в будь-який колір, згідно з каталогом RAL.

Чому варто замовити вертикально-розсувну систему GILIOTINA:

 • Зручність експлуатації

Це моторизована система, тому вона дозволяє легко і швидко реагувати на зміни погодних умов протягом дня одним натисканням кнопки пульта, зберігаючи при цьому панорамний вигляд.

 • Максимальне використання приміщення

При склінні тераси розсувними конструкціями стулки пересуваються в горизонтальній площині і не відкриваються всередину приміщення, займаючи частину простору. Це дозволяє максимально задіяти площу приміщення.

 • Захист від несплачених чеків

Рухливі панелі у складеному стані вже самі є огорожею приміщення (перилу), тому персоналу немає необхідності спостерігати за несумлінними відвідувачами, які бажають залишити заклад без оплати.

 • Управління мікрокліматом

При вертикальному розсувному склінні терас, балконів та веранд, ви можете провітрювати приміщення без заподіяння незручностей людям, які знаходяться усередині. Регулювання висоти провітрювання здійснюється за допомогою пульта.

 • Автоматичний вітрозахист

Навіть коли панелі зсунуті повністю вниз або на 2/3 висоти отвору, гості закладу вже захищені від продування вітром знизу та попадання пилу з вулиці.

 • Герметичність

Завдяки продуманій конструкції та багаторівневій системі ущільнювачів, ви будете надійно захищені від вітру, пилу, дощу та снігу.

 • Захист від злому

У заміському будинку або на літній терасі ресторану, де встановлено безрамне розсувне скління веранди і тераси, проникнути всередину можна, тільки розбивши загартоване скло.А для цього потрібно докласти максимум зусиль і створити навколо себе чимало галасу.

 • Якісні матеріали

У системі GILIOTINA використовуються виключно якісні алюмінієві профілі, армований сталевими нитками італійський ремінь та електропривод BEСKER виробництва Німеччини з крутним моментом в 120 Н/М, що дозволяє встановлювати стулки великих розмірів.

 • Стійкість до вітрових навантажень

Завдяки використанню потовщених алюмінієвих профілів та профілю-підсилювача, можливий варіант з'єднання кількох отворів без встановлення розділових стовпів.

 • Економічний ефект

Особливо важливо для власників ресторанів, кафе, барів та піцерій. Ви отримаєте додатковий дохід, продовживши сезон експлуатації вашої тераси або літнього майданчика на 4 місяці або навіть цілий рік під час використання системи опалення.

Крім цього, тераси, де застосовувалося таке скління, відразу набуває більш респектабельного вигляду, на відміну від приміщень, закритих вініловими плівками з обмеженим терміном служби.

Активні фільтри