Фільтр за

Призначення

Призначення

Колір скла

Колір скла

Максимальна ширина створки

Максимальна ширина створки

Максимальна довжина системи

Максимальна довжина системи

Колір профіля

Колір профіля

Підвісні системи

Підвісні системи у Києві та Київській області

Вас цікавить естетично та технічно привабливий варіант скління приміщення?

Зверніть увагу на нащі підвісні системи: їх елегантний зовнішній вигляд, простота монтажу та зручність експлуатації заслужили любов клієнтів з усієї України.

Безпечна багатофункціональна підвісна система - це інноваційне рішення, яке користується популярністю у більш ніж 1000 наших клієнтів.

Такий успіх є результатом використання високоякісних матеріалів, низької вартості в порівнянні з аналогами, а також ряду інших характеристик, які роблять безкаркасні розсувні системи особливими.

Переваги розсувних систем безрамного скління:

  •  Ми застосовуємо верхньопідвісну конструкцію та створюємо безпорогові безрамні системи. Вони на порядок зручніші в експлуатації завдяки відсутності перешкод у прорізах та можливістю повністю розсунути перегородки, прибравши межі між приміщеннями. Вони створені для розсувних перегородок як міжкімнатні двері, а також часто використовуються для тераси, альтанок і літніх майданчиків.
  •  Ми також можемо зробити безпорогову систему із паркуванням стулок. Наші клієнти вибирають їх для тераси, веранди чи альтанки.
  •  Якщо вам потрібно засклити магазин у торговому центрі, придивіться до нашого мобільного скління. Ми гарантуємо монтаж у найкоротший термін, який буде виконано бригадою досвідчених фахівців.
  •  Довгий термін служби. Ми використовуємо європейські комплектуючі із високоякісних матеріалів, а наше безпечне загартоване скло має товщину 10 мм.— Розсувні системи для терас FLOPPY SPIN від компанії PanoramGlass (ПанорамГлас) використовують тоді, коли потрібно повністю відкрити отвір. Ви можете зрушити секції частково або убік у будь-який бік.
  •  Надійність наших конструкцій. Ми застосовуємо міцні контури ущільнення, що дозволяє забрати зазори.
  •  Привабливий зовнішній вигляд, який буде ефектно виглядати при оформленні будь-якого інтер'єру.

Гарантія на наші вироби та монтаж складає 2 роки.

Варіанти руху створок

Характеристики підвісних систем

Лінія скління: Пряма

Використання як двері: Так

Максимальна ширина створок: 1500 мм

Максимальна висота створки: 3000 мм

Довжина систем: Необмежена

Товщина скла: 10 мм

Активні фільтри