Скляні огородження

Скляні огородження у Києві та Київській області

замовити.png

Скляні огорожі повністю змінюють вигляд будівлі, надаючи йому не тільки вишуканість, але також респектабельність і стиль.

– Балконна огорожа дозволить повністю перетворити зовнішній вигляд будівлі.

– Огорожа сходів. Сучасні сходи мають різну форму і дизайн, проте безпека, як і раніше, залишається досить важливим фактором.

– Огорожа атріумів. Скляні огорожі атріумів не перешкоджають огляду, але при цьому є прекрасним огороджувальним рішенням з метою забезпечення максимальної безпеки.

– Огорожа терас. Тераса призначена, щоб насолоджуватися видом. Перебуваючи на своїй терасі не хочеться думати про безпеку, тому огороджувальні конструкції повинні бути. Але разом з тим не хочеться і приховувати за огорожею всю цю красу, що робить скляні огорожі терас оптимальним рішенням для цих цілей.

– Огорожа басейнів. Скління басейнів на сьогоднішній день набула неабиякої популярності, оскільки не загороджує сам басейн і дозволяє убезпечити всю ділянку, якщо мова йде про басейн у дворі приватного будинку.

Переваги скляних огорож:

– виняткова міцність

– повна безпека

– можливість надати склу будь-яку форму і колір

Навіть скляні огорожі без стійок оснащені фурнітурою, розрахованою на те, щоб скляна конструкція, крім візуальної легкості, на ділі була міцною.

Активні фільтри