Офісні скляні перегородки

Перегородки зі скла у Києві та Київській області

замовити.png

Найпростіший спосіб оновити інтер'єр офісу без радикальних змін.

Власники бізнесу, які вирішили зробити вибір на користь скління офісних перегородок, повинні знати, що така конструкція є найбільш привабливим рішенням для офісних приміщень, вносячи в робочу атмосферу світло та неймовірну легкість, що символізує прозорість робочих процесів.

Скляні перегородки, які виробляємо та встановлюємо ми, є відмінним вибором для людей, які хочуть досягти сучасного вигляду і змінити інтер'єр свого офісу.

У випадку, якщо офісні перегородки вирішено монтувати за допомогою розсувних систем SLIDING SLIM, це дозволить перетворити офісне приміщення в динамічний простір з можливістю змінювати внутрішнє планування буквально на очах.

Наша компанія працює як з прозорим, так і з матовим склом, тому за потреби певні секції офісних перегородок можна засклити таким чином, щоб уникнути сторонніх очей. Матові офісні перегородки підійдуть для засклення простору керівників та бухгалтерії.

Застосування матового скла в офісних перегородках є альтернативою. Це всім відомі жалюзі. Системи безрамного скління дозволяють на кожен рухомий елемент закріпити окремий блок жалюзі, що дозволить підвищити функціональність перегородок офісу, зберігаючи за ними здатність до руху.

Подібне рішення одночасно гарантує кожному співробітнику або відділу особистий простір, а при необхідності (наприклад: нарада) створює загальний простір, для чого потрібно лише засунути перегородки.Скляні перегородки одинарні і легко можуть повторювати всю проектну площу, дозволяючи грати з формою приміщення, не змінюючи головної конструкції.

Скляні офісні перегородки, виконані із застосуванням технології безрамного скління, припадуть до душі керівникам, які практикують роботу в атмосфері так званого коворкінгу.

Більш того, використовуючи підвісні системи, можна позбутися візуальних розділювачів робочого простору на підлозі (що неминуче при використанні розсувних систем), оскільки механізми в цих системах знаходяться біля стелі.

Скляні офісні перегородки на базі розсувних або підвісних систем безрамного скління допомагають правильно розподілити робочий простір: якщо ведеться робота над кількома проєктами паралельно, виникає необхідність розділити задіяних у проєктах співробітників таким чином, щоб робочі групи не заважали один одному.

Тут варто сказати, що скло, яке використовуємо ми, має відмінні звукоізолюючі характеристики, а це дуже доречно при організації роботи кількох колективів над різними завданнями.

Активні фільтри