Фільтр за

Призначення

Призначення

Колір скла

Колір скла

Висота порогу

Висота порогу

Товщина скла

Товщина скла

Лінія скління

Лінія скління

Максимальна ширина створки

Максимальна ширина створки

Максимальна висота створки

Максимальна висота створки

Максимальна довжина системи

Максимальна довжина системи

Колір профіля

Колір профіля

Поворотно-складні системи

Поворотно-складні системи у Києві та Київській області

замовити.png

Поворотно-скдадне скління є найбільш популярним варіантом системи безрамного скління симетричного виконання, у верхній і нижній частинах яких використовуються однакові набори профілів і роликів.

Складні системи TIARA MAX та TIARA TWIN, TIARA MAX FLAT та TIARA TWIN FLAT призначені в основному для скління балконів, веранд, лоджій, а також альтанок, літніх майданчиків ресторанів та кафе.

«Тепла» система TIARA TWIN та TIARA TWIN FLAT призначена для теплого скління басейнів, альтанок, веранд та терас. Завдяки можливості встановлення загартованого склопакета 4-20-4, наша система дозволяє вдосконалити безрамне скління вашого об'єкта та зробити його набагато теплішим та практичнішим. Застосування гумового та двох шарів фетрового ущільнювачів у поєднанні з намагніченими гумовими ущільнювачами між стулками дозволяє максимально збільшити шумо- та теплоізоляцію скління.

Стулки в складних системах пересуваються по нижній і верхній алюмінієвій напрямній і складаються «книжкою» біля однієї зі стін. Вага скла припадає на нижній профіль, і це дозволяє використовувати системи у тому випадку, якщо неможливо закріпитися вгорі. Відкриття цієї системи скління може бути як на одну, так і на дві сторони і залежить від побажання клієнта та форми скління.

Варіанти руху стрворок

TIARA MAX і TIARA MAX FLAT дозволяють засклити приміщення різної форми: прямі, Г-подібні, П-подібні, радіусні та складної форми з кількома кутами.

За допомогою TIARA TWIN та TIARA TWIN FLAT можливе скління лише Г-подібних та П-подібних приміщень. Усі системи витримують значні вітрові (до 220 кг/м2) навантаження. Крім того, вони стійкі до корозії, тому що всі профілі виготовлені з алюмінію, а решта деталей – з нержавіючої сталі та пластику.

У системах застосовуються ролики з якісними підшипниками закритого типу, захищені від попадання бруду та вологи. При цьому варто зазначити, що з урахуванням нечастої експлуатації даних вузлів термін їхньої служби набагато перевищує передбачуваний термін використання всієї конструкції.

Несучі та створочаті профілі, виконані з анодованого алюмінію товщиною 3 мм і мають сріблястий відтінок природного металу. За бажанням профіль фарбується порошковою фарбою згідно з каталогом RAL.

За попереднім замовленням можливе постачання профілів, ламінованих «під дерево». Для фіксації в закритому положенні застосовуються замки із зручним приводом-ланцюжком.

Використовується лише безпечне загартоване скло. Є профілі для використання скла різної товщини – від 8 до 10 мм. Використання 10 мм скла дозволяє надійно склити отвори великої висоти. За бажанням можливе тонування скла.

Всі пластикові деталі мають сірий колір, але за попереднім замовленням можливе постачання виробів чорного кольору.

Активні фільтри