Вже 15 років наша компанія представлена ​​на ринку світлопрозорих конструкцій, займаючись виробництвом, підготовкою проектів і установкою систем, що створюють затишок. Зробивши ставку на освіту і компетентність наших співробітників, ми навчилися втілювати в життя найсміливіші ідеї дизайну і архетектури. Молодий, веселий, дружний колектив активно береться за роботу, використовуючи новітні технології, високо технологічне обладнання, ефективні і якісні матеріали. Ставлячи в пріоритет роботу з клієнтом, наші фахівці завжди допоможуть вам розібратися і підібрати підходящу для вашого проекту систему, а креативний підхід дозволяє завжди знайти правильний спосіб вирішення складних архітектурних завдань.

Ми пропонуємо:

  • Широкий вибір систем - щоб Ви могли підібрати саме те вікно, яке буде максимально відповідати Вашим вимогам і буде радувати Вас довгі роки
  • РЕМОНТ пластикових вікон і балконних дверей (пвх) - заміна склопакетів (битого скла), ущільнювачів, заміна і ремонт фурнітури, заміна поворотної фурнітури на поворотно-відкидну, заміна глухого склопакета на створку; монтаж дверних доводчиків, двосторонніх ручок на балконні двері.
  • Скління з додатковим утепленням і обробкою - Тепле скління лоджій- найкращий спосіб перетворити лоджію в затишну кімнату, в якій можна проводити час з користю і задоволенням в будь-який час року і в будь-яку погоду.
  • Нестандартні конструкції з ПВХ профілів - Найчастіше такі конструкції затребувані в області заміської, або комерційної нерухомості. Вони є складовою частиною конкретних архітектурних проектів, що володіють своїми індивідуальними рисами й особливостями. У нас є великий досвід у виготовленні нестандартних вікон найрізноманітнішої конфігурації, форми і кольору.