Безрамне скління терас і веранд

Скління терас і веранд у Києві та Київській області

замовити.png

Перетворюємо терасу на улюблене місце в будинку

Для відкритої тераси необхідно забезпечити додатковий захист від зовнішнього впливу атмосферних опадів та зменшити тепловіддачу даної зони комфорту.

Якщо метою є забезпечити собі затишок, сухість та комфорт протягом цілого року, 24 години на добу, при цьому зберігши максимально можливий рівень огляду, значить найкращий варіант скління тераси – безрамне розсувне скління.

Наші системи скління дозволяють створити світлий, яскравий оглядовий простір у сучасному стилі. Застосування варіанта безрамного скління для тераси дуже зручне в усіх відношеннях: у закритому стані немає вертикальних профілів, через що створюється атмосфера легкості завдяки складним системам для безрамного скління TIARA MAX.

При використанні розсувних систем SLIDING SLIM, SLIDING SMART та SLIDING TRACK ніщо не перешкоджатиме повній видимості.

У разі необхідності скління тераси з урахуванням більшої теплоізоляції, варто звернути увагу на варіант скління поворотно-складною системою TIARA TWIN або розсувний SLIDING MAX з використанням склопакетів. Алюмінієвий профіль цієї системи зарекомендував себе як міцний, довговічний та естетично привабливий матеріал.

До того ж профіль має безліч колірних варіацій і може виглядати немов дерево завдяки сучасному фарбуванню, що імітує структуру деревини.

Активні фільтри