Скління басейнів

Скління басейнів у Києві та Київській області

замовити.png

Прозорі огорожі навколо басейнів з кожним роком стають все популярнішими. У той же час зростають запити на функціональність таких загороджень. Тепер загородження має бути не тільки надійним, а й рухливим.

По-перше, значно скорочується кількість пилу та сміття, яке потрапляє у воду басейну, навантажуючи очисні фільтри та скорочуючи термін їх експлуатації.

По-друге, рухливість систем безрамного скління дозволяє розміщувати меблі максимально близько до басейну, не боячись бризок та попадання води на стіл. Це може бути застосовано до ситуації, коли діти купаються, а батьки знаходяться зовсім поруч, захищені від води, при цьому не втрачаючи уваги своїх чад. Також безрамне скління дозволить відгородити вологу зону від сухої, якщо використовується неглибокий spa-басейн.

По-третє, в холодну пору року басейн продовжує надійно служити своїм господарям завдяки теплоізоляційним характеристикам скла, що застосовується в системах безрамного скління.

Крім того, найчастіше воліють мати два басейни: один неглибокий малого обсягу (з гідромасажними системами), другий — для великих компаній та запливів на довгі дистанції. Як правило, такі басейни матимуть різні температурні режими як води, так і повітря, тому скління за допомогою підвісних, розсувних або складних систем від компанії Вікна Спец Проєкт дозволить розділити приміщення, щоб уникнути змішування мас повітря.

Скло також можна тонувати, що додасть воді басейну нове забарвлення і дуже ефектно виглядатиме.Крім того, механізми систем безрамного скління басейну можуть бути ламіновані «під дерево», що дозволить досягти органічного співіснування та плавного переходу від скла до дерева.

Оскільки басейн це приміщення з підвищеною вологістю, може гостро постати питання про перешкоджання проникненню вологого повітря в інші приміщення, якщо басейн споруджений безпосередньо в будівлі. Скло, що використовується в системах безрамного скління, надійно захистить решту місця будинку від повітря з підвищеною вологістю.

Завдяки тому, що системи скління компанії PanoramGlass складаються з рухомих елементів, у теплу пору року питання вентиляції та видалення водяної пари вирішується одним рухом внаслідок дії так званої пасивної вентиляції, а це дуже важливо (з кожного квадратного метра дзеркала води за добу випаровується до 1,5 л рідини, яка конденсується на поверхнях (якщо басейн розташований у приміщенні).

Якщо басейн реалізований у вигляді окремого приміщення, скління по периметру дозволяє отримати максимально можливу кількість світла в сонячні дні і приймати сонячні ванни.

Активні фільтри