Скляні навіси

Скляні навіси у Києві та Київській області

замовити.png

Скляні козирки і навіси виготовляються тільки з безпечного скла: загартованого або ламінованого.

Кожна конструкція має свої власні розміри – стандартів тут немає.

Товщина і якість матеріалу, а також спосіб кріплення скляних козирків залежить як від побажань замовника, так і від об’єктивних вимог до міцності конструкції.

– Скляні козирки з кріпленням до стін будівлі за допомогою вант

Такі типи козирків в основному використовуються при невеликих входах в будівлі з метою захисту від дощу і снігу. Козирок складається фактично з одного скла, створює відчуття накриття, парить в повітрі. При такому варіанті металеві кріплення практично не видно.

– Скляні козирки з консольної металоконструкцією

Ще одним різновидом навісів зі скляним заповненням є металеві козирки з консольної металоконструкцією, на яку покладаються функції несучої конструкції. Металоконструкція виготовляється з полірованої нержавіючої сталі або з чорного металу пофарбованого в потрібний колір. Вид консолі може приймати різний вигляд, що багато в чому залежить від побажань клієнта і дизайнерського проекту, але важливу роль в цьому питанні відіграє розрахунок міцності. Міцність – це найважливіший фактор, оскільки, нагадаємо, в даному випадку металоконструкція є несучою. Такий тип скляних навісів, при бажанні, може підкріплюватися вантами. Габарити і товщина фрагментів скла залежить від розрахунків на міцність, так як на козирки діють навантаження, викликані вітром і снігом . Наші конструктори зроблять необхідні розрахунки для запобігання провисання та інших технічних проблем, пов’язаних з навісами з скла.

– Скляні козирки зі скляним заповненням і опорами

Існують також металеві козирки зі скляним заповненням і опорами. Очевидно, що такі козирки відрізняються від попереднього типу тільки масивними кріпленнями, які складаються з металевих опор, закріплених в підлогу . Найчастіше цей тип скляних козирків застосовується у разі, коли кріплення до стін будівлі або ускладнений, або взагалі неможливий з яких-небудь причин.

Також наша компанія може розробити проект з виготовлення розсувних скляних навісів за індивідуальним зверненням

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for