Безрамне скління балконів та лоджій

Скління балконів та лоджій у Києві та Київській області

Майже в кожній квартирі є балкон, де зазвичай зберігаються речі, які ми дістаємо звідти не частіше одного разу на рік. Адже іноді хочеться зробити його красивою і затишною частиною свого будинку. Але, на жаль, у тому вигляді, в якому він дістається нам з квартирою, щось зробити дуже часто неможливо.

Завдяки панорамним вікнам інтер'єр вашого балкона дихатиме, тут може і повинно бути багато повітря і природного світла!

Наші системи безрамного розсувного скління пропонують зручний та дуже гарний спосіб збільшення площі Вашого будинку та насичення його сонячним світлом. Безрамне скління захищає Ваш балкон від дощів, снігів та вітрів. Крім цього, система безрамного скління значно знижує шум від машин та будівельних робіт, що стає величезною перевагою в умовах сучасних міст та мегаполісів. Проведені випробування показали, що засклення балкона знижує рівень шуму на балконі більш ніж на 50%!

Використання складної системи TIARA TWIN дозволить забезпечити доступ до обох сторін скла, що робить безпечним процес миття та очищення. Також дана система є системою «теплого» скління: якщо було задумано склити балкон від підлоги до стелі, але були побоювання щодо тепловтрат, то система TIARA TWIN гарантує збереження тепла навіть при склінні в повну висоту.

Якщо в квартирі/будинку підростають діти, то батькам важливо буде знати, що наші системи безрамного скління забезпечені дитячим замком, який перешкоджає відкриттю скляних стулок маленькими непосидями. Складні системи OPTIMA та TIARA MAX є також успішним вибором для скління балкона округлої форми, які стають все популярнішими, особливо при будівництві нових житлових комплексів.

Для людей, які дотримуються консервативніших поглядів на скління балкона, ми можемо запропонувати розсувні системи SLIDING TRACK.

Що стосується скління лоджій, то до них застосовні ті ж системи, що і при склінні балконів, плюс можна склити окремо перегородку між простором лоджії та кімнатою. Для цього найкраще підійдуть системи MOMENTUM та CENTRUM: завдяки тому, що вони не мають жодних компонентів на підлозі, з'являється можливість при необхідності прибрати перегородку та збільшити простір кімнати за рахунок площі лоджії.

BUTTERFLY31.jpg

Активні фільтри