Фільтр за

Призначення

Призначення

Колір скла

Колір скла

Висота порогу

Висота порогу

Товщина скла

Товщина скла

Тип скління

Тип скління

Лінія скління

Лінія скління

Центральний вхід

Центральний вхід

Максимальна ширина створки

Максимальна ширина створки

Максимальна висота створки

Максимальна висота створки

Максимальна довжина системи

Максимальна довжина системи

Матеріали

Матеріали

Колір профіля

Колір профіля

Колір фурнітури

Колір фурнітури

Безрамне скління

Безрамне скління у Києві та Київській області

Безрамне розсувне скління – сучасний і елегантний варіант оформлення балконів, веранд і альтанок. Його також застосовують в офісах, великих торгових центрах, літніх терасах ресторанів, барів і кафе.

Такий тип скління – найкраще рішення для тих, хто любить максимально відкритий простір, що не загороджений перекладинами і рамами стандартного варіанту оформлення віконних отворів.

Ми пропонуємо якісну продукцію, яка відмінно зарекомендувала себе серед наших покупців, що віддають перевагу безрамному склінню.

Системи розсувного безрамного скління – це нова категорія оформлення інтер’єру, що дозволяє візуально розширити простір, надати йому неповторний зовнішній вигляд, зробити його більш світлим і відкритим.

Ми пропонуємо 5 типів безрамного скління:

bezram5.png

Поворотно-складний

від 180$/м2

bezpam2.png

Розсувний

від 180$/м2

bezram1.png

Підвісний

від 270$/м2

Гільйотинний

від 330$/м2

Скляні балконні огородження

від 180$/м2

Можливості та рішення безрамного скління

5besedka.jpgСКЛІННЯ АЛЬТАНОК

Найбільш підходящими варіантами для безрамного скління альтанок є складні та розсувні системи. Для закриття просвітів можуть підійти підвісні системи, але вони не зможуть забезпечити потрібний функціонал для невеликих площ.

6terrasa.jpgСКЛІННЯ ТЕРАС ТА ВЕРАНД

Застосування варіанта безрамного скління для терас і веранд дуже зручно в усіх відношеннях: у закритому стані немає вертикальних профілів, через що створюється атмосфера легкості завдяки складним системам безрамного скління TIARA MAX. При використанні розсувних систем: SLIDING SLIM, SLIDING SMART та SLIDING TRACK ніщо не перешкоджатиме повній видимості.

4balcony.jpgСКЛІННЯ БАЛКОНІВ ТА ЛОДЖІЙ

Наші системи безрамного розсувного скління пропонують зручний та дуже красивий спосіб збільшення площі Вашого будинку та насичення його сонячним світлом. Безрамне скління захищає Ваш балкон від дощів, снігів та вітрів. Крім цього, система безрамного скління значно знижує шум від машин та будівельних робіт, що стає величезною перевагою в умовах сучасних міст та мегаполісів.

12bassein.jpgСКЛІННЯ БАСЕЙНІВ

Прозорі огорожі навколо басейнів з кожним роком стають все популярнішими. У той же час зростають запити на функціональність таких загороджень. Тепер загородження має бути не тільки надійним, а й рухливим.

2peregorodki.jpgОфісні пЕРЕГОРОДКИ ЗІ СКЛА

Власники бізнесу, які вирішили зробити вибір на користь скління офісних перегородок, повинні знати, що така конструкція є найбільш гнучким та привабливим рішенням для офісних приміщень, вносячи в робочу атмосферу світло та неймовірну легкість, що символізує прозорість робочих процесів.

9pavilion.jpgСКЛІННЯ ПАВІЛЬЙОНІВ ТА ВІТРИН

Безрамне скління вітрин добре поєднується із задумом власника магазину створити вітрину відкритого типу (вітрину «на перегляд»), коли людина може побачити весь магазин, ще не відвідавши його. Таким чином магазин посилає сигнал відвідувачам, що цінує їхній час, не маскуючись за різними перегородками.

Чому варто обрати саме нас:

  • використання перевірених матеріалів від провідних європейських компаній;
  • Можливість виконання індивідуального замовлення та скління під ключ, в якому будуть враховані всі побажання наших замовників;
  • Широкий вибір продукції на будь-який смак;
  • Лояльна цінова політика, яка робить наші вироби доступними всім;
  • Швидка доставка та монтаж систем, що виконується кваліфікованими досвідченими майстрами;
  • Професійна консультація щодо вибору товару;
  • Гарантія на системи та монтаж складає 2 роки;
  • Працюємо по Києву та Київській області

Активні фільтри