BALCONMAX

Призначення: Балкони та лоджії | Тераси | Веранди

Колір скла: Прзоре | Графіт | Бронза| Сатин

Товщина скла: 8 мм | 10 мм

Тип скління: Холодний

Орієнтовна вартість 180$/м2

Вартість системи розраховується індивідуально!

Система BALKONMAX є першою та єдиною системою балюстради, яка з легкістю може бути інтегрована із системами безрамного скління балконів. BALKONMAX призначена для поєднання елегантності балюстрадних систем із ізоляцією. Конструкція верхнього профілю спроектована з урахуванням усіх спеціальних характеристик наших розсувних та складних систем.

Заповненням системи BALCONMAX може бути як безпечне загартоване скло товщиною 8 мм так і триплекс 4+4.

Унікальна особливість BALCONMAX полягає в тому, що статичне загартоване моноскло, що встановлюється в системі, може бути повністю цільним або складатися з кількох частин, з'єднаних торець без рамного з'єднання між ними.

На поручні BALCONMAX можуть бути встановлені всі поворотно-складні та паралельно-розсувні слайдингові системи безрамного скління. Продуманий верхній конструктив балюстради дозволить передавати навантаження від стулок, що розміщуються вгорі, не на скло огорожі, а на внесені вертикальні опори.

Під час розробки BALCONMAX зусилля зосередилися на всіх важливих недоліках стандартних балюстрад. Так, наприклад, було вирішено проблему дренажу води. Завдяки системі водовідведення, вся вода, що стікає із системи скління балкона, стікає назовні без перешкод.

В системі BALCONMAX INTEGRA опорний профіль внесений усередину, що дозволяє не розділяти нижнє скло на частини. Дана особливість візуально додає плюс до елегантності приміщення, що остекляється, підкреслюючи загальну безрамність всієї конструкції.Така особливість також дозволяє засклювати Г-подібні та П-подібні кутові отвори з примиканням скла до скла без вертикального з'єднувача, який застосовується у класичних варіантах. Також система BALCONMAX INTEGRA застосовується для скління радіусних отворів.

Вже у стандартному варіанті колір профілів BALCONMAX може бути двох варіантів на вибір – колір природного анодованого алюмінію або Antracit Gray. Склопакет може бути як прозорим, так і тонованим у масі під бронзу та графіт.

Висота балюстрадної частини BALCONMAX може становити 1200 мм.

В системі BALCONMAX верхній профіль може бути опорою для безрамної розсувної системи, що інтегрується зверху, та перилом зі зручною та функціональною формою, за якою дощ та сніг скочуються назовні.

Застосовуючи систему BALCONMAX для скління сезонних майданчиків закладів, вам не доведеться нести витрати на огорожу у вигляді кованих виробів, клумб та інших споруд, оскільки система вже є елегантною та візуально респектабельною огорожею.

202268

Характеристики

Призначення
Тераси
Призначення
Веранди
Призначення
Балкони та лоджії
Колір скла
Прозоре
Колір скла
Бронза
Колір скла
Графіт
Колір скла
Сатин
Товщина скла
8 мм
Товщина скла
10 мм
Тип скління
Холодний

Спеціальні посилання

3 other products in the category