BALCONTWIN

Призначення: Балкони та лоджії | Альтанки | Веранди | Кафе та ресторани

Колір скла: Прзоре | Графіт | Бронза| Сатин

Товщина скла: 4-14-4 мм

Тип скління: Холодний

Орієнтовна вартість 180$/м2

Вартість системи розраховується індивідуально!

Система зі склопакетом BALKONTWIN є першою та єдиною системою балюстради, яка з легкістю може бути інтегрована із системами безрамного скління балконів. BALKONTWIN призначена для поєднання елегантності балюстрадних систем із ізоляцією. Конструкція верхнього профілю спроектована з урахуванням усіх спеціальних характеристик наших розсувних та складних систем.

Заповненням системи BALCONTWIN є безпечний загартований склопакет із формулою 4-16-4.

На поручні BALKONTWIN можуть бути встановлені всі поворотно-складні та паралельно-розсувні слайдингові системи безрамного скління. Продуманий верхній конструктив балюстради дозволить передавати навантаження від стулок, що розміщуються вгорі, не на скло огорожі, а на внесені вертикальні опори.

При розробці BALKONTWIN зусилля зосередилися на всіх важливих недоліках стандартних балюстрад. Так, наприклад, було вирішено проблему дренажу води. Завдяки системі водовідведення, вся вода, що стікає із системи скління балкона, стікає назовні без перешкод.

В системі BALKONTWIN опорний профіль внесений усередину. Дана особливість візуально додає плюс до елегантності засклюваного приміщення. Така особливість також дозволяє засклювати Г-подібні, П-подібні кутові, а також радіусні отвори. При заповненні системи BALCONTWIN склопакетами між ними встановлюється герметичний з'єднуючий профіль.

Balkon01

Завдяки спеціальному 90 град. профілю, BALKONTWIN може використовуватися на Г та П-подібних балконах без проблем. При цьому не потрібно руйнувати дистанційну рамку склопакета та можна зберегти естетичний вигляд фасаду.

Вже у стандартному варіанті колір профілів BALCONTWIN може бути двох варіантів на вибір – колір природного анодованого алюмінію або Antracit Gray. Склопакет може бути як прозорим, так і тонованим у масі під бронзу та графіт.

Висота балюстрадної частини BALCONTWIN може становити 1200 мм.

202269

Характеристики

Призначення
Альтанки
Призначення
Веранди
Призначення
Кафе та ресторани
Призначення
Балкони та лоджії
Колір скла
Прозоре
Колір скла
Бронза
Колір скла
Графіт
Колір скла
Сатин
Товщина скла
4-14-4 мм
Тип скління
Холодний

Спеціальні посилання

3 other products in the category