Безрамне скління альтанок

Скління альтанок у Києві та Київській області

замовити.png

Як вибрати оптимальний варіант безрамного скління альтанки?

Відмінність альтанки від інших заміських споруд – максимально природне освітлення та надійний захист від несприятливих погодних факторів: вітру та дощу. Для цього, крім правильного проектування каркасної споруди, перед вибором конструкції необхідно продумати і план скління альтанки.

Найбільш підходящими варіантами для безрамного скління альтанок є складні та розсувні системи. Для закриття просвітів можуть підійти підвісні системи, але вони не зможуть забезпечити потрібний функціонал для невеликих площ.

Бездоганний варіант альтанки – бути максимально відкритою для притоку свіжого повітря, а під час дощу чи сильних поривів вітру – надійно захистити від них відпочиваючих. Встановлення звичайних вікон з поворотними механізмами відіб'ється на зручності та займаному просторі при відкритті. У відкритому стані та відносно маленька віконна рама 1000 мм х 1500 мм займе багато місця.

Виходячи з необхідної гнучкості (у теплу погоду простір відкрито, в холодну — зберігає тепло та затишок) перевага надається безрамному склінню на основі поворотно-складних систем TIARA TWIN, TIARA MAX та розсувних SLIDING SLIM, SLIDING SMART та SLIDING TRACK

Надійність

Залежно від обраної системи переміщення окремих стулок системи забезпечується за рахунок роликів або роликових кареток. Механізм надійний, що потребує лише періодичного чищення від пилу. У закритому стані безрамна скляна перегородка є єдиною системою: за фактом вона складається з декількох секцій, які легко пересуваються алюмінієвими напрямними для повного або часткового відкриття отвору.

Безпека

Основним критерієм для скління альтанки є вибір скла. Лише гартоване скло завтовшки не менше 8 -10 мм можуть забезпечити безпеку всієї конструкції. Навіть при розбитті (потрібно докласти великих зусиль) прозора панель розпадеться на безліч найдрібніших компонентів, про які не можна порізатися.

Тепле або холодне скління

Все визначається коефіцієнтом теплопередачі всієї системи. Якщо альтанкою не користуватимуться в зимовий час, можна встановити одинарне загартоване скло без додаткових контурів ущільнювача. Для цілорічної експлуатації із заниженими вимогами до тепловтрат підійде установка системи TIARA TWIN.

Проектування скління альтанки

На першому кроці потрібно точно визначитися з просвітами та покладеними на них функціями. Найкращий варіант – можливість повного відкриття для кожного з них. Насправді від 60% до 80% площі альтанки займають світлопрозорі конструкції. Вони повинні мати зручний механізм відкриття. Розглянемо найпопулярніші приклади таких пристроїв.

Складні перегородки (системи TIARA MAX, TIARA TWIN)

Вони складаються з окремих незалежних панелей, встановлених на загальній напрямній.

При відкритті вони складаються площинами одна до одної – «книжкою».

Для забезпечення герметичності в закритому стані на торцеві частини скла встановлюють полікарбонатні (силіконові) або алюмінієві ущільнювачі, а також нащільнювальні або намагнічені ущільнювачі. Таким чином, можна забезпечити мінімальні теплові втрати.

Якщо ж замість одинарного розжареного скла встановити склопакет, то теплопередача всієї конструкції зменшиться в рази. Для цього якнайкраще підійде система TIARA TWIN. Використання подібної системи є актуальним для великих світлових прорізів, габарити яких перевищують 3000 × 2000 мм. Перевагою є можливість встановлення двох незалежних один від одного складаних перегородок. Панелі не мають сполучних елементів один з одним, а їх переміщення відбувається по верхній та нижній напрямних. Причому можливість повороту вертикальної осі у відкритому стані вимагає мінімум місця.

Системи дають можливість встановлення практично на будь-яку поверхню: бетонну основу, дерев'яний чи металевий каркас.

Системи дуже чуйні: для відкриття/закриття перегородок потрібні мінімальні зусилля. Так як вага однієї панелі невелика, відкрити їх може навіть дитина. Наявність внутрішніх замків захистить від проникнення в альтанку злодіїв. 

На якій із систем зупинити свій вибір?

Все залежить від особистісних уподобань, конструкції альтанки та особливостей її експлуатації. Якщо необхідно забезпечити кращий повітрообмін і немає необхідності проходити крізь безрамне скління, то перевага надається складаним системам TIARA MAX або TIARA TWIN. Установка розсувних систем SLIDING SLIM забезпечить менше часу для відкриття і дуже зручна в експлуатації, т.к. має поріг 75 мм. Як додаткову комплектацію можна використовувати тоноване в масі скло (бронза, графіт). Так можна зробити зони в альтанці, захищені від прямого сонячного проміння, але мають достатню природну освітленість.

Пропонуючи будь-який з перелічених варіантів, наша компанія завжди відкрита для креативних рішень клієнтів і завжди готова надати консультацію у сфері скління.

Активні фільтри