Скління ресторанів та кафе

Безрамне скління ресторанів та кафе у Києві та Київській області

Що таке ресторани та кафе? Це місця, куди приходять для приємного проведення часу або для ділових зустрічей. Завдання господаря ресторану та його персоналу – забезпечити комфортний відпочинок та співіснування кількох відпочиваючих компаній.

Саме тому так вигідно оснастити ресторанне приміщення системами GILIOTINA MONO або GILIOTINA TWIN, які дозволяють захистити відвідувачів від пилу, вітру, дощу та весняно-літньої прохолоди. Автоматичне панорамне скління гільйотинного типу GILIOTINA є системою, в якій скляні панелі пересуваються у вертикальній площині отвору за допомогою вбудованого електроприводу. Управління пересуванням стулок відбувається за допомогою 1 або 5 канального пульта дистанційного керування. Залежно від обраного пульта керування та кількості засклених отворів, керування пересуванням стулок у гільйотинній системі скління GILIOTINA може здійснюватися окремо для кожного отвору або до п'яти отворів одночасно.

У теплу погоду площа ресторану може бути розширена за рахунок прилеглих територій, куди виносяться додаткові столи та стільці, а розсувні системи безрамного скління дозволять стерти межі між вулицею та приміщенням.

Завдяки здатності відкривати засклені отвори від 80% до відкриття (залежно від використаної системи) з'являється можливість використовувати пасивну вентиляцію для швидкого провітрювання.

Це стане в нагоді у випадках, якщо необхідно швидко позбутися сигаретного диму або запаху кальяну. Ніщо не стимулює апетит людини, як запах їжі. Це досить сильний союзник у гонитві за задоволеними та ситими клієнтами. Вдатися до його послуг можна, використовуючи наші системи безрамного скління: достатньо відкрити один з елементів — і це дозволить аромату страв або кави почати спокушати перехожих.

При створенні систем безрамного скління, які можуть бути використані при склінні ресторанів, багато уваги приділили фактору шуму. На це є причини.

Ділові зустрічі

Ні для кого не секрет, що умови угоди та інші рішення щодо бізнесу нерідко обговорюються в ресторанах чи кафе. Тому господареві закладу важливо забезпечити комфорт і відсутність дратівливих та відволікаючих шумів. Надалі це окупиться сторицею у вигляді появи лояльних ділових відвідувачів, які для обговорення деталей угоди вестимуть своїх партнерів, потенційних клієнтів або клієнтів беззастережно в один конкретний ресторан.

Атмосфера

Якщо в ресторані створюється аура спокою, грає музика в стилі chillout, lounge, або blues, то необхідно надійно захистити створений настрій від згубного впливу шумів, що дисонують, за межами ресторану. Крім того, відвідувачі, які курять, неодмінно захочуть перебувати в залі для курців. Тоді на допомогу прийде система GILIOTINA, яка дозволяє організувати мікропровітрювання натисканням кнопки пульта.

У холодну пору року система скління TIARA TWIN не дозволить агресивному зовнішньому середовищу викрасти теплоту, якою ресторан дбайливо обдаровує своїх відвідувачів і над якою старанно працюють господар разом з персоналом.

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for