Скління вітрин та павільйонів

Скління павільйонів у Києві та Київській області

Безрамне скління вітрин і павільйонів добре поєднується із задумом власника магазину створити вітрину відкритого типу (вітрину «на перегляд»), коли людина може побачити весь магазин, ще не відвідавши його. Тобто його пускають до самого відвідування. Таким чином магазин посилає сигнал відвідувачам, що цінує їхній час, не маскуючись за різними перегородками.

Для скління вітрин та павільйонів вдалим вибором є розсувна система SLIDING SLIM. Система SLIDING SLIM має порог в 7 мм, що не перешкоджає ходьбі покупців, коли стекла розсунуті. Підвісна система MOMENTUM стане в нагоді в тих випадках, коли в магазині проводиться акція, конкурси або виступають артисти. Тобто коли необхідно максимально можливе поле зіткнення з увагою покупців.

Іноді, особливо якщо магазин орендує приміщення в торговому центрі, можуть виникнути сумніви щодо надійності стель і карнизів, їх використання як несучі конструкції. Ця проблема нівелюється системою SLIDING SLIM. Вона є за своєю суттю нижньоопорною, тобто весь тягар панелей припадає на підлогу. А завдяки низькому порогу 7,5 мм її дуже зручно використовувати в місцях з великою прохідністю людей.

Безрамне скління вітрини стало можливим насамперед завдяки міцності використовуваного в системах загартованого скла. Міцність безпосередньо позначилася на безпеці, що дуже важливо для власників магазинів, які торгують дорогими товарами (автомобілі, ювелірні вироби, дорогоцінне хутро).

Активні фільтри