Душові перегородки

Душові перегородки у Києві та Київській області

замовити.png

Всі скляні конструкції для душа можна поділити за такими критеріями:

Вид застосовуваного матеріалу.

Виділяють конструкції з тонколистового матеріалу і скляних блоків. Перші можуть бути з рамою або без неї.

Світлопропускна здатність.

Є прозорі, напівпрозорі, непрозорі скляні перегородки для душу. Вибирати виріб потрібно, враховуючи те, які завдання на нього покладаються. Найчастіше люди обирають прозорі або напівпрозорі конструкції. Непрозорі скляні перегородки позбавляють ванну родзинки, заради якої вони і монтуються.

Рівень мобільності.

Є стаціонарні і трансформовані скляні конструкції. Останні можна швидко переставити в інше місце або взагалі демонтувати. Особливою популярністю користуються перегородки на роликах. Вони дають можливість по черзі загороджувати то праву, то ліву частину ванної.

Метод відкривання.

Виділяють перегородки без дверей, розсувні та розпашні. Останні звичайно застосовуються для облаштування кабінок душа у ванних великої площі.

Переваги душових перегородок зі скла

– Скляні конструкції зберігають візуальну цілісність ванній. Відрізняються від гіпсокартонних або цегляних виробів вони тим, що мають властивість прозорості, відповідно, ніяк не змінюють візуальне сприйняття приміщення.

– Також скляні конструкції вважаються дуже надійними. Незважаючи на те, що вони здаються крихкими, міцнісні показники у них досить високі. Обумовлено це тим, що при виробництві застосовується загартоване скло великої товщини. Також виробники захищають матеріал особливою плівкою, що оберігає людину від осколків, які розлітаються в сторони.

- Практичність – ще одна важлива перевага перегородок для душу зі скла. На відміну від виробів, які облицьовані кахельною матеріалом, тут шви не створюють проблем при збиранні. З цієї причини очистити конструкції зі скла дуже легко.

Активні фільтри