BALCONMAX INTEGRA

Призначення: Балкони та лоджії | Альтанки | Веранди

Колір скла: Прзоре | Графіт | Бронза| Сатин

Товщина скла: 8 мм | 10 мм | 5+5 мм

Тип скління: Холодний

Орієнтовна вартість 190$/м2

Вартість системи розраховується індивідуально!

Унікальна за своїм функціоналом та естетичним виконанням система BALCONMAX INTEGRA поєднує в собі комбінацію статичного скління нижньої частини отвору та два варіанти на вибір поворотно-складних систем безрамного скління.

Унікальність BALCONMAX INTEGRA полягає в тому, що середній горизонтальний профіль у отворі вже є перилом статичної балюстради і в той же час нижнім напрямним профілем для системи безрамного скління.

Можливі комбінації із системами TIARA MAX та ТIARA 08.

Заповненням статичної нижньої частини системи BALCONMAX INTEGRA може бути як безпечне загартоване скло товщиною 8 мм так і триплекс 4+4.

Друга унікальна особливість системи BALCONMAX INTEGRA полягає в тому, що статичне загартоване моно скло, що встановлюється знизу, може бути повністю цільним або складатися з декількох частин, з'єднаних торець до торця без рамного з'єднання між ними.

В системі BALCONMAX INTEGRA опорний профіль внесений усередину, що дозволяє не розділяти нижнє скло на частини. Дана особливість візуально додає плюс до елегантності приміщення, що остекляється, підкреслюючи загальну безрамність всієї конструкції. Така особливість також дозволяє засклювати Г-подібні та П-подібні кутові отвори з примиканням скла до скла без вертикального з'єднувача, який застосовується у класичних варіантах.

Також система BALCONMAX INTEGRA застосовується для скління радіусних отворів.В системі BALCONMAX INTEGRA верхній профіль є напрямною для безрамної розсувної системи, що інтегрується зверху, і перилом зі зручною та функціональною формою, за якою дощ та сніг скочуються назовні.

У цьому профілі також передбачений дренажний жолоб для відведення конденсату, що утворюється на внутрішній поверхні скла при різких перепадах температури зовні та усередині заскленого приміщення.

У системі є навіть дублюючий уловлювач для надлишкового конденсату.

Вже у стандартному варіанті колір профілів BALCONMAX INTEGRA може бути двох варіантів на вибір – колір природного анодованого алюмінію або Antracit Gray. Скло може бути як прозорим, так і тонованим у масі під бронзу та графіт.

Висота балюстрадної частини BALCONMAX INTEGRA може становити 1200 мм.

Застосовуючи систему BALCONMAX INTEGRA для скління сезонних майданчиків закладів, вам не доведеться нести додаткові витрати на огорожу у вигляді кованих виробів, клумб та інших споруд, оскільки система вже є елегантною та візуально респектабельною огорожею.

Система скління BALCONMAX INTEGRA - це готове рішення для скління балконів, терас, веранд, сезонних майданчиків ресторанів, кафе та інших закладів. Система BALCONMAX INTEGRA у комплексному застосуванні з безрамними розсувними системами TIARA MAX та TIARA 08 має ідеальне співвідношення ціна/якість завдяки застосуванню одного загального профілю для двох скомбінованих систем – статичної та розсувної.

202270

Характеристики

Призначення
Альтанки
Призначення
Веранди
Призначення
Балкони та лоджії
Колір скла
Прозоре
Колір скла
Бронза
Колір скла
Графіт
Колір скла
Сатин
Товщина скла
8 мм
Товщина скла
10 мм
Товщина скла
5+5 мм (триплекс)
Тип скління
Холодний

Спеціальні посилання

3 other products in the category